MASSAGE & BODY CARE

RZĘSY


NOWOŚĆ !!!
RZĘSY METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ 2D – 8D PROMOCJA!!!


Zapraszamy na nowy luksusowy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs VOLUME RUSSIAN STYLE 2D-8D.


Co wyróżnia tę metodę ?

Bezdyskusyjnie daje ona największą możliwość zagęszczenia rzęs uzyskanie maksymalnego efektu bazując na małej ilości naturalnych rzęs klientkirzęsy pogrubione do granic możliwości w mgnieniu oka spojrzenie nabiera panoramicznych rozmiarów – brak uszkodzeń i obciążeń rzęs naturalnych.

Zabieg idealny na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Rzęsy dobierane są do każdego kształtu oka indywidualnie pod względem grubości, długości oraz kształtu rzęs. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny. Klej używany podczas zabiegu przeznaczony jest do oczu wrażliwych, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje podrażnień, czy też alergii.

Na czym polega aplikacja rzęs?

Do każdej z Twoich rzęs doklejamy pół permanentne, syntetyczne włókna. Doklejane rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Dlaczego stałe zagęszczanie i pogrubianie rzęs?

Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę, co 2-3 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs. Zadbane rzęsy wypadają wraz z naturalnymi rzęsami.

Jaka jest różnica pomiędzy naszym zabiegiem przedłużania rzęs, a tradycyjnymi kępkami?
Różnica polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni).Nasze rzęsy to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Pół permanentne rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.

Czy taki zabieg niszczy naturalne rzęsy?

Nie niszczy naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.


Czy zabieg doklejania rzęs jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa od 2 do 4 godzin (w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać)

Czy klej, który jest stosowany do aplikacji rzęs jest bezpieczny?

Klej, który stosujemy w naszym salonie do aplikacji rzęs jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne – nie ma kontaktu ze skórą.

Czy można stosować tusz do rzęs?

Aplikowane w naszym salonie rzęsy maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs!

Pielęgnacja przedłużonych rzęs.

Przez pierwsze 2 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą.
Przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą.
Nie można używać mascary na bazie oleju – jedynie na bazie wody!
Stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody.
Na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji.
Nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne.
Należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy.
Regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs.

CENNIK

rzęsy metodą objętościową 2D – 3D 200 PLN
rzęsy metodą objętościową 2D – 3D, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 100 PLN
rzęsy metodą objętościową 4D – 5D 250 PLN
rzęsy metodą objętościową 4D – 5D, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 130 PLN
extremalne zagęszczenie rzęs hollywood look 300 PLN
extremalne zagęszczenie rzęs, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 150 PLN
trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1 : 1 180 PLN
trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1 : 1, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 100 PLN

Wróć