MASSAGE & BODY CARE

PIELĘGNACJA CIAŁA

PEELINGI

Peeling ciała stosowany jest na powierzchni skóry w celu delikatnego usunięcia obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni. Do tego celu używamy specjalnych preparatów złuszczających, zawierających drobinki ścierające. Jeżeli Twoja skóra jest szorstka lub pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, opalałaś się nadmiernie w solarium lub na słońcu, chcesz usunąć drobne niedoskonałości skóry, to zapraszamy na masaż z peelingiem. Po nim twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, dobrze wypielęgnowana i zdrowsza.

Peeling kokosowy - Masaż z peelingiem zawierającym olej kokosowy i wiórki kokosowe, które delikatnie złuszczają naskórek, polecany jest dla skóry zwiotczałej, bardzo suchej, pękającej, uszkodzonej przez nadmierne opalanie w solarium i nasłońcu, z oznakami starzenia. Po masażu skóra jest aksamitna i doskonale nawilżona. Olej kokosowy zawiera wszystkie najważniejsze nienasycone i nasycone kwasy tłuszczowe, w tym olej laurynowy o zdolności długotrwałego nawilżania skóry. Po zabiegu skóra jest aksamitnie gładka, doskonale nawilżona o zdrowym kolorycie i subtelnym kokosowym zapachu.

Peeling kawowy - Kawa od wieków znana jest ze swojego dobroczynnego wpływu na psychikę. Poprawia samopoczucie, działa pobudzająco i orzeźwiająco. Najważniejszym, jak i najbardziej znanym składnikiem kawy jest kofeina, która ożywia umysł i poprawia mikrokrążenie w komórkach. Kawa zawiera również nieocenione związki takie jak kwas kawowy i kwas chinowy. Są to bardzo silne antyutleniacze, dzięki którym odczuwamy moc oczyszczania, jak i zapobiegania stresowi oksydacyjnemu. Zabieg na bazie kawy zapobiega również nadmiernemu gromadzeniu się tłuszczów w komórkach. Ciało będzie w lepszej formie, odświeżone i oczyszczone z toksyn. Dusza natomiast zrelaksowana i ukojona jakże przyjemnym zapachem kawy. Rytuał rozpoczynamy od kawowego peelingu całego ciała, na bazie drobno zmielonej kawy i kryształków cukru połączonych naturalnym olejem ze słodkich migdałów. Peeling oczyszcza powierzchnię skóry z martwego naskórka oraz poprawiają jej mikrokrążenie. Po jego użyciu skóra stanie się gładka, natłuszczona i elastyczna. Następnym krokiem naszego pobudzenia jest relaksujący masaż ciała przy użyciu kawowego kremu do masażu.

 

Wróć

Może Cię również zainteresować: